Letní tábor Záblatí 2016

Termín: 3.7. - 17.7.2016

Informační schůzka k táboru proběhne 30.5. v 19:00 v naší klubovně.

Sraz: 3.7. ve 14:00 u klubovny
Sraz pro účastníky stavby: 1.7. ve 17:00 u klubovny, s sebou navíc páteční večeři

Návrat: 17.7. 15:30 na Knížecí (pouze pokud si děti neodvezete přímo z tábora)

Návštěvní den pro rodiče: chystáte-li se přijet podívat a případně si děti odvézt, můžete přijet už v sobotu 16.7. přes den, vzít si stan a přespat do neděle. V sobotu proběhne zakončení celotáborové hry, oficiální konec tábora bude v neděli okolo poledne po zabalení a úklidu.

Poznámka k příjezdu autem: až do tábora není možné zajet, auto můžete nechat buď u brodu/lávky přes Blanici (bude-li místo), případně po cestě z Kratušína (cca v půli cesty z Kratušína k brodu u silnice po pravé ruce) nebo přímo v obci Záblatí.

Cena: 3000,-

Členové oddílu se zaplacenými příspěvky mají nárok na slevu 300,- Kč.

Peníze nám ideálně pošlete do konce května převodem účet 2700230041/2010, případně se můžeme domluvit na jiné formě placení.

Projekt finančně podpořila MČ Praha 6.
Městská část Praha 6

Lokalita
Tábor se již šestým rokem koná u řeky Blanice nedaleko  Záblatí u Prachatic, na hranici Šumavy. Samotný tábor vzniká doslova na zelené louce - stany, kuchyni, jídelnu i všechno ostatní potřebné vybavení si stavíme sami, samozřejmě s ohledem na požadované hygienické normy. Na stavbě se podílí všichni účastníci, přiměřeně věku a schopnostem.
Ubytování a stravování
Bydlet se bude po dvou v podsadových stanech. Spí se na postelích ve vlastních spacích pytlích. Jídlo je pětkrát denně z vlastní kuchyně, tekutiny jsou k dispozici po celý den.
Co si vzít s sebou?
  • vybavení podle doporučeného seznamu
  • bílé tričko na celotáborovou hru (bude na táboře obarveno)
  • páteční večeři (pouze kdo jede už v pátek, v neděli už bude večeře zajištěna)
  • vyplněné dokumenty viz Důležité materiály ke stažení níže, kartičku pojištěnce (stačí kopie)
Program
V rámci celotáborové hry se vydáme do daleké Amazonie pátrat po ztraceném městě. Čeká nás spousta různorodých her - od velkých bojovek v přírodě, přes různé dovednostní aktivity až po krátké hříčky pro pobavení. Ani sportovní vyžití nevynecháme: jsme připraveni na známé sporty typu fotbal či vybíjená, i na ty méně známé, jako ringo, frisbee či petanque.
Za slunečného počasí dojde na koupání, ale máme připravenou zásobu aktivit i pro případ deště.
Nedílnou součástí běžného táborového života jsou také noční hlídky, služby v kuchyni a táboráky. Vydáme se i na vícedenní putovní výlet po okolí.
Vedoucí
Všichni vedoucí v našem oddíle vyrostli, takže dobře vědí, jaké je to být dítětem na táboře. S dětmi pracujeme po celý rok, máme mnohaleté zkušenosti a pravidelně se proškolujeme. Po celou dobu tábora je k dispozici zdravotník. Tábor pořádáme dobrovolně, bez nároků na odměnu.
Kontakt na tábor
Adresa pro zasílání pošty:
Letní tábor Kočovníci
Záblatí u Prachatic
384 33

Pro naléhavé případy budeme mít s sebou oddílový telefon: 731 261 239
Máte zájem?
Další informace rádi podáme na emailu info@kocovnici.cz, či na telefonu 777 937 167. Po domluvě nás můžete navšívit i na naší klubovně Nad Panenskou 5, Praha 6, 169 00.

Fotky z loňského tábora najde v naší fotogalerii:
Důležité materiály ke stažení
Kontakt
Pionýr, z.s.
49. pionýrská skupina
Kočovníci

IČO: 66005752
Účet: 2700230041/2010

Klubovna    mapa
Nad Panenskou 5
Praha 6
Tel.: 731 261 239

info@kocovnici.cz
Ke stažení