Tábory

Každoročně pořádáme zimní tábor na horách v termínu jarních prázdnin Prahy 6 a letní stanový tábor prvních 14 dní v červenci. Tábory a činnost oddílu finančně podporují Hlavní město Praha, Městská část Praha 6 a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Hlavní město Praha Městská část Praha 6

Letní tábor Ronovec 2024

Termín: 28.6. - 14.7.2024

Sraz: 28.6. 16:30 u klubovny

Návrat: 14.7. 13:54 na Hlavní nádraží

Návštěvní den pro rodiče: chystáte-li se přijet podívat a případně si děti odvézt, můžete přijet už v sobotu 13.7. přes den, vzít si stan a přespat do neděle. V sobotu proběhne zakončení celotáborové hry, oficiální konec tábora bude v neděli dopoledne po zabalení a úklidu.

Cena: 2900 Kč pro členy, 3200 pro veřejnost

Cena pro členy se týká členů oddílu se zaplacenými příspěvky.

Peníze nám pošlete převodem účet 2700230041/2010, případně se můžeme domluvit na jiné formě placení. Budete-li potřebovat vystavit fakturu, pošlete nám prosím včas fakturační údaje.

Lokalita
Jedeme na již vyzkoušené tábořiště u hradu Ronovec nedaleko Havlíčkova Brodu. Samotný tábor vzniká doslova na zelené louce - stany i další potřebné vybavení si stavíme sami s ohledem na požadované hygienické normy. Na stavbě se podílí všichni účastníci, přiměřeně věku a schopnostem.
Ubytování a stravování
Bydlet se bude po dvou v podsadových stanech. Spí se na postelích ve vlastních spacácích. Jídlo je pětkrát denně z vlastní polní kuchyně, tekutiny jsou k dispozici po celý den.
Co si vzít s sebou?
Program
Letošní celotáborová hra nás přenese do dob velkých zámořských objevů. Čeká nás čeká spousta různorodých her - od velkých bojovek v přírodě, přes různé dovednostní aktivity až po krátké hříčky pro pobavení. Ani sportovní vyžití nevynecháme: jsme připraveni na známé sporty typu fotbal či vybíjená, i na ty méně známé, jako ringo, frisbee nebo lakros.
Za slunečného počasí dojde na koupání, ale máme připravenou zásobu aktivit i pro případ deště.
Nedílnou součástí běžného táborového života jsou také noční hlídky, služby v kuchyni a táboráky. Vydáme se i na vícedenní výlet po okolí.

Letní tábor Ronovec 2024

Vedoucí
Vedoucí v našem oddíle vyrostli, takže dobře vědí, jaké je to být dítětem na táboře. S dětmi pracujeme po celý rok, máme mnohaleté zkušenosti a pravidelně se proškolujeme. Po celou dobu tábora je k dispozici zdravotník. Tábor pořádáme dobrovolně, bez nároků na odměnu.
Kontakt na tábor
Adresa pro zasílání pošty:
Letní tábor Kočovníci
Dolní Krupá u Havlíčkova Brodu
582 71

Pro naléhavé případy budeme mít s sebou oddílový telefon: 731 261 239
Máte zájem?
Další informace rádi podáme na emailu info@kocovnici.cz, či na telefonu 777 937 167 (hlavní vedoucí Marcel Šíp). Fotky z loňského tábora najde v naší fotogalerii:
Důležité materiály ke stažení

Vyplněné dokumenty můžete buď přinést na sraz nebo poslat s předstihem na e-mail info@kocovnici.cz

Kontakt
Pionýr, z.s.
49. pionýrská skupina
Kočovníci

IČO: 66005752
Účet: 2700230041/2010
Dat. schránka: s4s5ecn

Klubovna    mapa
Nad Panenskou 5
Praha 6
Tel.: 731 261 239

info@kocovnici.cz
Ke stažení